E-Ticaret Lojistiği

E-ticaret teslimatları çok kısa zamanda ölümcül bir önem kazandı ve titiz bir çalışma ihtiyacınıda beraberinde getirdi.

İnternetten ürün alan bir müşterinizin satın aldığı ürünü nasıl sabırsızlıkla beklediğini hayal edin.. Ayağına götürdüğünüz bu ürün ona sizden giden bir hediye gibi sevinç yaratacaktır.. Bu sevinç zamanında yapılmayan,yada eksik yada hasarlı yapılan bir teslimatla korkunç bir öfkeye dönüşebileceği gibi,internet sitenizin şöhretini de olumsuz etkileyecek ve emeklerinizde sadece ve sadece kargolama yüzünden belkide boşa gidecektir.

İnternet satışı yapan şirketlerin ürünlerinin stoklarınıda yöneterek,paketleyerek ,irsaliyelendirip alıcısına kadar ulaştırıyoruz,tüm Türkiyeye tahsilatlı kargo yapabilmekteyiz… Müşteriye verdiğiniz teslim süreleri bizim için esastır.

Evet bu e-ticaret sitenize çok önem verdiniz.Ürünleri tedarik ettiniz yada ürettiniz,sayısız aşamadan geçtiniz.. Ama şimdi neredeyse üründen daha pahalıya gelen kargo fiyatları ve zamanında teslim ettirebilmek kavgaları ile karşı karşıyasınız.

Bu noktada biz size işinizin inceliklerini öğrenip sistemimizden mevcut bir çalışma şekli öneriyoruz.

İster kapıda ödeme ister kredi kartı ile teslimat sözkonusu olsun.. Peu Dağıtım ve Pazarlama olarak her şekilde verimli bir çalışma şekli ile kendi yolunuzda emin yürümenizi ve işinizi geliştirmenizi kolaylaştıracağız.

Unutmayın; Peu Dağıtım Hizmetleri,kendi e-ticaret siteleriyle bir hayli yol almış ve tecrübe kazanmıştır.Yani kendisi için istediği sizin içinde istemektedir.