Hakkımızda

Peu Dağıtım ve Pazarlama Dış Tic Ltd Şti tüm varlığı,bilgi birikimi ve ekibi ile;depolama,kargolama,elleçleme konularında yurtiçi ve yurtdışı merkezli güçlü markalara hizmet vermektedir.

Depolama, paketleme,kısaca elleçleme ve dağıtım,nakliye konularında 1996 dan bu yana süregelen bir  hizmet tecrübesine sahiptir.Mevcut depoları her yıl uluslararası denetim firmaları tarafından denetlenmekte ve sahibi olduğu müşterilerine karşı sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre şekillenen esnek hizmetler üretmekteki başarısını daha spesifik alanlarda gösterdiği Peu Dağıtım Ve Pazarlama,e-ticaret lojistiği ile servis seçeneklerini bir üst sınıfa taşımayı hedeflemiştir.

Bu anlayışla depolarımızda her türlü el işçiliği-elleçleme;ürün ayrıştırma, etiket sökme,yeniden etiketleme, ambalajlama, standlara ürün dizme ,shrinkleme, kolileme hizmetleri vermekteyiz.

Peu -Prime Effective Unit; lojistik sektöründeki öz geçmişinin yanı sıra; piyasa tecrübesi ve teknik ekibi ile çalışmalarını sürdürdüğü, bilinen e-ticaret markası ‘’www.kadinfit.com ’’ un da sahibidir.

Bu noktada amacımız başlangıçta ve daima uzun yıllar birlikte sürdüreceğimiz işbirlikleri ve başarılar elde etmektir.